O nas

Na rynku szkół języków obcych istniejemy już od 2000 roku. Od początku działalności posiadamy wpis do ewidencji placówek prowadzących działalność oświatową w formach pozaszkolnych w Kuratorium Oświaty (nr zaświadczenia 33/2000). Wspomniane zaświadczenie zostało nam wydane na czas nieokreślony.

Przez lata zdobywaliśmy bagaż cennych doświadczeń, dzięki któremu wiemy, jak skutecznie nauczać języka. Czerpiemy wiedzę ze swojej długoletniej praktyki, równocześnie aktywnie reagujemy na zmieniające się wymagania rynku szkoleń językowych i na bieżąco udoskonalamy świadczone przez nas usługi.

Naszym najwyższym celem i zasadą jest pełen profesjonalizm = pełne zadowolenie klienta. W związku z tym kadrę Szkoły tworzy fachowy zespół administracyjno-biurowy zapewniający kompleksową i profesjonalną obsługę naszych Słuchaczy oraz serce Szkoły – doświadczeni, wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy.

Wartością szczególną Szkoły jest indywidualne i przyjazne podejście do Słuchaczy. Nie narzucamy sztywnych reguł i zasad, jesteśmy w stanie z każdym negocjować warunki współpracy tak, aby wszystkie zainteresowane strony były usatysfakcjonowane. Przyjazna, otwarta atmosfera panująca podczas załatwiania formalności związanych z nauką oraz trwająca w czasie zajęć powoduje, że wielu Słuchaczy do nas wraca, co jest dla Szkoły niewątpliwie największym sukcesem!

Oferujemy szkolenia językowe zarówno grupowe jaki i indywidualne dla firm i osób prywatnych na wszystkich poziomach zaawansowania z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, ukraińskiego i hiszpańskiego, a także kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Szkoła przygotowuje oraz przeprowadza egzaminy TOEIC, WiDaF oraz BULATS. Egzaminy te, zostały stworzone w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka obcego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC, WiDaF oraz BULATS cieszą się coraz większą popularnością wśród firm i innych wielkich grup międzynarodowych, które stosują je jako formę weryfikacji znajomości języka w celach rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Długoletnia współpraca z British Council oraz wysoki poziom przygotowań do egzaminów certyfikacyjnych zaowocowały zdobyciem specjalnego certyfikatu British Council.

Kursy prowadzimy na terenie całej Polski w: Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Toruniu i innych miastach. Nasza główna siedziba znajduje się w Poznaniu.

Dotychczasowym klientom, zarówno firmom jak i osobom prywatnym, serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyły. Natomiast wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem z nami współpracy, gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez nas usług, umieszczoną w poszczególnych zakładkach na stronie.

Z wyrazami szacunku

Zespół administracyjny

Szkoły Języka Anielskiego & Niemieckiego Sp. z o.o.