Dla firm

O KURSIE

Kursy językowe dla firm to wyjątkowa oferta stworzona z myślą o rozwoju kadry dużych i małych przedsiębiorstw. Od początku powstania naszej szkoły specjalizujemy się w zakresie szkoleń firmowych. Dbając o zadowolenie kursantów prowadzimy ciągłe udoskonalenia jakości naszych usług.
Kierujemy się zasadą:  pełen profesjonalizm = pełne zadowolenie, dlatego też przyciągamy uwagę największych firm, które nie wahają się nam zaufać i wybierają właśnie nasze kursy językowe.
Zajmujemy się pełną organizacją kursu, a firma otrzymuje gotowy produkt. Nie narzucamy sztywnych reguł kursu, dla nas każda firma stanowi nowe wyzwanie. Program zajęć jest przede wszystkim dostosowany do indywidualnych potrzeb kursanta i zapotrzebowania pracodawcy.

Proponujemy kursy o programie ogólnym, ogólnym z elementami języka specjalistycznego, specjalistycznym, certyfikującym oraz konwersacje. Wykorzystujemy najnowsze na rynku materiały dydaktyczne, a także istnieje możliwość prowadzenia zajęć z uwzględnieniem dokumentów autorskich danej firmy.

Prowadzimy szkolenia firmowe na terenie całej Polski. Kursy firmowe prowadzą nasi najlepsi lektorzy z dużym bagażem doświadczeń jak i sprawdzeni native speakerzy. Dodatkowym wsparciem jest kadra metodyczna, która cały czas czuwa nad właściwym prowadzeniem zajęć. Kursy firmowe trwają przez cały rok. Rozpoczęcie i zakończenie zajęć może odbywać się w terminie dogodnym dla firmy.

W razie pytań dotyczących ofert kursów dla firm, proszę kontaktować się bezpośrednio z Sekretariatem Szkoły pod numerami :

61 855 21 71, 607 331 289 lub mailowo szkola@sjain.pl.